Świat okiem buntownika

Świat okiem buntownika

Poznajmy się

fajnie, że jesteś!

Nie będę owijał w bawełnę. W tym świecie dam upust swoim, dziwacznym przemyśleniom, a także podzielę się z Tobą wiedzą i energią.  Jestem zajarany muzyką, e-sportem i social media marketingiem. Trochę dziwne połączenie? Może i tak, ale kogo to obchodzi, co nie? W sumie to dużo osób mówiło mi, że jestem dziwny, więc może coś w tym jest. Zresztą, bycie normalnym jest przereklamowane. Nie ma tutaj miejsca na nudę. 😉

 

Chcę po prostu „wygrać” życie na własnych zasadach

Być może zastanawiasz się, czemu zatytułowałem ten blog „Świat okiem buntownika”. Zawsze byłem tym dzieciakiem, który robił coś inaczej niż reszta. Nie za każdym razem dobrze na tym wychodziłem, ale nie żałuję żadnej decyzji. Pewnie, słucham rad innych, ale to co mówi moje serce jest najważniejsze. Po prostu wolę spróbować, niż zastanawiać się za 50 lat, co by było gdyby.

 

Jestem tak podekscytowany tym blogiem!

Życie daje nam tyle możliwości! Aa.. no tak. Z tego wszystkiego zapomniałem się przedstawić. Nazywam się Mateusz Kamiński. Mów mi Kamyk. Nie lubię dużo o sobie mówić. Jestem świrem. To tyle. Jeśli Ci to nie przeszkadza to chodź ze mną. Długa droga przed nami. Pokażę Ci mój świat.

Kamyk z ukulele na hamaku

Moje social media: